Naši partneri:
Návštevnosť: TOPlist
Dnes je , meniny má
Aktuálne podujatia:
66.HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2020-krajská súťaž. prehliadka
Miesto: galéria ZOS
Termín: 01.10.2020-01.10.2020
Aktuálne výstavy:
Miroslav Babinčák - POP?ART! autorská výstava
Miesto: Galéria ZOS Michalovce
Termín: 10.08.2020-25.09.2020
Pripojte sa k nám:

Rockové popoludnie

od: 18.08.2019
do: 18.08.2019
Miesto: Jenkovce

TLAČOVÁ SPRÁVA

Miesto: Obec Jenkovce

Realizátori podujatia: Obec Jenkovce Zemplínske osvetové stredisko Michalovce, kultúrne zariadenie KSK

Kontakt: Mgr. Erika Demčáková, demcerika@gmail.com 

Nedeľa v rockovom šate   

Rockové popoludnie v príjemnom prírodnom prostredí v parku v obci Jenkovce láka každoročne priaznivcov amatérskej hudobnej tvorby z okresov Sobrance a Michalovce. Počas piatich ročníkov podujatia pod názvom Rockové popoludnie prišli amatérov podporiť aj viacerí hostia slovenskej profesionálnej hudobnej scény ako Jozef Burian, Andrea Zimányiová, či Tomáš Bezdeda. V nedeľu 18. augusta 2019 sa uskutoční už 6. ročník tohto obľúbeného hudobného podujatia.

Koncert regionálnych hudobných skupín realizuje Obec Jenkovce v spolupráci so Zemplínskym osvetovým strediskom, kultúrnym zariadením Košického samosprávneho kraja. Cieľom podujatia je prezentácia a podpora vlastnej tvorby amatérskych hudobných skupín, ale aj jej prepojenie s profesionálnou. V štýloch rock, pop a gospel sa predstavia skupiny The Revivals, Joel, Good Road, She & Me a miestna hudobná legenda Hurikán. Hosťom bude Bubnová show BATIDA. Ide o brazílsku bubnovú show, ktorá spestrí a nabije podujatie radosťou, veľkou dávkou energie a dobrej nálady.

Atmosféru popoludnia doplnia i sprievodné aktivity – maľovanie na tvár, balónová show, fotosteny, plátno odkazov, pletenie vrkočov a tvorivé dielne. Po skončení koncertu podujatie pokračuje tanečnou zábavou so skupinou Good Road. Zmeňte svoju tradičnú nedeľu a zažite atmosféru kapiel hrajúcich v bezprostrednej blízkosti zemianskej kúrie v Jenkovciach, na mieste, kde na vás dýchne príroda, história, kultúrne hodnoty a spoločenská zábava.

Rockové popoludnie sa koná 18.8.2019 a začína sa o 15:00 hodine.

zobraziť fotogalériu
©2011-2013 Zemplínske osvetové stredisko- Michalovce
eMail: zos@zosmi.sk