Naši partneri:
Návštevnosť: TOPlist
Dnes je , meniny má
Aktuálne podujatia:
PRÁCA POLÍCIE OČAMI DETÍ - regionálna súťaž
Miesto: galéria ZOS
Termín: september 2020-december 2020
Aktuálne výstavy:
Pripojte sa k nám:

1. Výstava fotografií fotoklubu ZEMPFO Michalovce

od: 20.08.2015
do: 11.09.2015
Miesto:

Galéria ZOS Michalovce


1. Klubová výstava fotografií -ZEMPFO fotoklub Michalovce

 

 

 

Ubehol približne rok od kedy prvé iniciatívy a následné stretnutia ponúkali ďalšie možnosti novovzniknutému klubu fotografov ZEMPFO Michalovce. Fotoklub vznikol a svoju činnosť rozvíja pod krídlami Zemplínskeho osvetového strediska Michalovce.

Všeobecne 1 rok v histórii klubu ešte nič priekopnícke neznamená. Ale bola a je tu chuť vzájomných konfrontácií, debát, plánovania autorských a spoločných výstav i plenérov.

Členovia pribúdali i odchádzali, teraz zdravé jadro klubu tvorí 17 členov - fotografov.

Nie je však dôležitý počet ľudí, ale to, či budú spolu vychádzať a v začiatkoch aj pomáhať si navzájom a podporovať sa.

Máme za sebou prvé úspechy, keď na krajskom kole Amfa v Košiciach Marika Kostovčíková získala 1. miesto v kategórii čiernobiela fotografia a Lukáš Katriňák čestné uznanie v tej istej kategórii.

Pred pár týždňami sme tu v našich priestoroch otvorili autorskú výstavu fotografií dvojici zakladajúcich členov Stanovi Orolínovi a Ferovi Demskému.

Je tu čas, keď sme sa tu spoločne stretli na 1. výstave klubu pri kolekcii fotografií 15tich klubistov.                     Je to 1. výstava, preto každý prezentuje zo svojej fotografickej tvorby to, čo je pre neho najvýraznejšie, čo ho najviac vystihuje, či už je to ucelená kolekcia 6tich fotografií, alebo prierez tvorbou.

Tešíme sa na ďalšie výstavy, či už autorské, alebo spoločné - klubové.

V jeseni máme naplánovaný plenér na Morskom oku, ktorý podporilo MK SR finančným príspevkom, čo je na začiatku činnosti klubu veľmi motivujúce.

 

 

 

zobraziť fotogalériu
©2011-2013 Zemplínske osvetové stredisko- Michalovce
eMail: zos@zosmi.sk